Wysyłka

Baner z logo kurier

Dostawę towarów realizujemy przy współpracy z firmami kurierskimi:

DPD

GLS

InPost

DHL

UPS

Pocztex

Kurier Paleta*

*Dostawa realizowana na palecie jest przewidziana dla największych przesyłek. Informacja o wysyłce na palecie znajduje się przy każdym towarze, który wymaga takiej wysyłki.
W przypadku przesyłek wielkogabarytowych kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do budynku.
Dostawa produktów jest realizowana wyłącznie na terenie Polski. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Koszt wysyłki:

Dokładny koszt wysyłki znajdziesz przy każdej interesującym Cię towarze. Ponadto, koszt dostawy jest wskazany w trakcie składania zamówienia. Jest on uzależniony od wybranego przez klienta sposobu dostawy i płatności.

Termin dostawy:

Czas dostawy = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas doręczenia towaru przez wybranego przewoźnika.

Większość donic mamy dostępnych od ręki i średni czas przygotowania zamówienia do wysyłki to 1 - 2 dni robocze od wpłynięcia zamówienia. Dokładny czas realizacji zamówienia jest zawsze podany na karcie towaru oraz w podsumowaniu zamówienia w koszyku.

Przy dużych zamówieniach oraz przy zamówieniu donic na zamówienie czas realizacji jest ustalany indywidualnie z Klientem.

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub jeśli Klient wybierze wysyłkę za pobraniem – po otrzymaniu takiej informacji. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do piątku.

Czas dostawy deklarowany przez kurierów od odebrania przesyłki z magazynu to od 1 - 2 dni roboczych.

Uwaga! Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Pamiętaj, że z chwilą pokwitowania prawo własności towaru przechodzi na Nabywcę, dlatego sprawdź, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1570 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-28
polecam !
2024-03-05
Wszystko jest bardzo dobrze
pixel