Już jest! Nowa opcja dostawy do punktów odbioru - DPD Pickup 🚚

panele ogrodzeniowe

( ilość produktów: 32 )
kolor
Przedziały cenowe

Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, różnokolorowe panele ogrodzeniowe pozwolą zasłonić teren prywatnej posesji wokół domu, wydzielić funkcjonalne części w ogródku restauracyjnym, zwiększyć poczucie prywatności na wybranych obszarach przynależnych do firm i różnego rodzaju instytucji. Kolorowy panel ogrodzeniowy jest nieprzezroczysty, a tym samym pomaga chronić prywatność właścicieli różnorodnych obiektów komercyjnych i prywatnych.

Osłona panelowa z regulowanych listew

Ażurowe ogrodzenie panelowe nie zapewnia wysokiego poczucia prywatności. Chroniony tego typu ogrodzeniem teren jest odsłonięty dla wzroku przechodniów. Do jego osłonięcia przeznaczone są różne rodzaje nieprzezroczystych paneli dekoracyjnych, w tym panele ogrodzeniowe wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Użyty do ich produkcji materiał jest niepodatny na działanie niszczących czynników środowiskowych, takich jak wilgoć oraz promieniowanie UV. Dzięki płynnej regulacji montaż paneli ogrodzeniowych na płotach panelowych jest niezwykle łatwy i wygodny - szerokość każdej listwy można dostosować do rozstawu drutów zastosowanych w ogrodzeniu.

Kolorowe panele ogrodzeniowe w różnych rozmiarach

Do dyspozycji klientów sklepu Forvega.pl przygotowaliśmy wytrzymałe, nieprzezroczyste i regulowane panele ogrodzeniowe w różnych rozmiarach i kolorach. Cena paneli ogrodzeniowych zależy przede wszystkim od ich wysokości. Co naturalne, im wyższy panel, tym więcej materiału potrzeba do jego wyprodukowania i tym wyższa jest jego cena. Ogrodzeniowe panele dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu nabywca może wybrać ich rodzaj dobrze dopasowany do stylu aranżacji posesji. Ozdobnych paneli ogrodzeniowych nie trzeba w żaden szczególny sposób konserwować. Od czasu do czasu ich powierzchnię można zmyć czystą wodą przy pomocy myjki ciśnieniowej.

Zadbaj o większą prywatność na terenie swojej posesji, inwestując w dekoracyjne panele ogrodzeniowe przystosowane do montażu na tradycyjnym ogrodzeniu panelowym o dowolnej wysokości. W sklepie znajdziesz panele w różnych rozmiarach i kolorach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1647 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Szybka sprawna obsługa, produkt też wysokiej jakości
2024-05-28
Moja paczka została nadana w ten sam dzień! Bardzo dziękuje, nie spodziewałam się, że tak szybko donica dojdzie. Polecam!
pixel