Podstawki pod doniczki

( ilość produktów: 1 )

Chroń podłogi i meble przed przypadkowym zalaniem, stosując dopasowane podstawki pod doniczki. To drobny element, który w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo podlewania roślin ozdobnych, tym samym minimalizując konsekwencje przypadkowego przelania roślin lub rozlania wody podczas ich podlewania. W ofercie przygotowanej przez sklep forvega.pl znajdziesz różnorodne podstawki pod donice. Zamów model w preferowanym rozmiarze i kolorze.

Podstawki pod doniczki zabezpieczą doniczki z otworem w dnie 

Dla klientów korzystających z doniczek terakotowych i innych rodzajów donic z fabrycznie lub ręcznie wykonanym otworem w dnie (do odprowadzania nadmiaru wody), przygotowaliśmy różnorodne podstawki pod doniczki. Są to m.in. modele terakotowe w kolorze naturalnym, pasujące do oferowanych przez nas doniczek wykonanych z czystej terakoty (oczyszczona i wypalona glina). Dopasowana podstawka do donicy z otworem w dnie zabezpiecza przed przypadkowym wyciekiem wody, w ten sposób chroniąc podłogę lub meble przed konsekwencjami zalania. Podstawka pod doniczkę sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy doniczkę z rośliną ozdobną chcesz ustawić bezpośrednio na drewnianej podłodze lub meblach. Nawet niewielka ilość rozlanej wody może doprowadzić do uszkodzenia drewnianych powierzchni, ich czarnienia i wypaczenia. Ze względu na dużą różnorodność kolorystyczną prezentowane podstawki pod doniczki będą znakomitym dopełnieniem wielu oferowanych przez nas donic, zwłaszcza ich terakotowych wersji. Dzięki nim użytkowanie donic z otworem w dnie jest bezpieczniejsze, a same doniczki prezentują się w bardziej okazały sposób.

Skorzystaj z naszej oferty na akcesoria ogrodowe i zaopatrz się w trwałe, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach podstawki pod doniczki z otworem w dnie. To przydany element, który ogranicza ryzyko wycieku wody podczas podlewania roślin ozdobnych i jest atrakcyjnym dopełnieniem wyglądu wielu, zwłaszcza wysokich i dużych donic. W sklepie znajdziesz również inne rodzaje akcesoriów, w tym mineralne substraty dedykowane uprawie różnych gatunków roślin. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1572 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Super
2024-03-07
Szybko i sprawnie.
pixel